Монтаж буронабивного фундаменту - Гвинтові палі
Широке застосування технології буронабивних виробів у будівництві фундаментів пов'язано з масою переваг, які вона має
Основними серед них є:
- Застосування технології при зведенні безпідвальних будівель. В даному випадку немає необхідності рити котлован, а самі палі використовуються в якості огороджувальних конструкцій, таким чином не відбувається порушення підстави під сусідніми об'єктами.
- Буронабивні палі володіють здатністю витримувати більшу несучу навантаження, що дуже важливо при будівництві житлових об'єктів. Таким чином будівлі можуть досягати у висоту близько 250 метрів.
- При зведенні такого фундаменту повністю відсутній динамічний вплив на сусідні споруди і будівлі, тому технологія установки буронабивних паль може застосовуватися в складних умовах геологічної розташування об'єкта, а також у місцях щільної забудови. Крім цього, буронабивні вироби не порушують уже збудовані комунікації.
- Крім всього вище описаного, технологія буронабивних паль дозволяє кардинально мінімізувати рівень шуму, під час проведення робіт.
- Короткі терміни зведення такого фундаменту економічно привабливі не тільки для забудовників, але й для інвесторів.
- Технологія установки буронабивної палі значно скоротила кількість споживаної під час будівництва арматури, дозволила зменшити обсяг земляних робіт. Процес зведення фундаменту може відбуватися цілодобово, при цьому потрібно значно менше і самих паль, таким чином, будівництво виявляється набагато дешевше.
- Область застосування буронабивних паль досить широка, їх можна використовувати не тільки як окремо стоять стовпів, фундаментів, але і цілих стін.
Як і будь-яка інша технологія будівництва, установка буронабивних паль має свої недоліки, які стосуються безпосередньо самого процесу
Серед основних недоліків необхідно відзначити наступні:
- Висока вартість занурення, на відміну від інших виробів.
- Неможливість проконтролювати якість і геометричні розміри палі.
- Можливість здійснення помилки в процесі буріння. В результаті повне невідповідність ґрунту і відповідно не стикування з розрахунковими за проектом навантаженнями.
- Залежність від бетонної суміші, яка обов'язково повинна заливатися відразу ж після буріння, інакше вся технологія може бути порушена.
Використання паль при зведенні фундаменту
Основним завданням буронабивної палі є збільшення несучої здатності майбутнього підстави. Щоб покращити вже наявні характеристики палі виготовляють з розширеною нижньою частиною. Особливо важливо їх використання там, де пред'являються підвищені вимоги до міцності пальового фундаменту, а також при будівництві в місцях з глибоким заляганням щільного грунту.
З однаковим успіхом буронабивні палі використовуються при зведенні об'єкту біля вже побудованих будівель. Завдяки технології вони не відчувають на собі динамічного навантаження, яка могла б призвести до руйнування їх підстави. Більш того, якщо мова йде про «точковому» будівництва, коли роботи проводяться на обмеженої площі, говорити про застосування інших технологій не доводиться. Установка буронабивних паль — єдиний спосіб формування основи майбутньої будівлі.
В залежності від того, які геологічні умови, економічна доцільність проекту підбирається метод пристрою свердловини.
Пристрій буронабивного пальового фундаменту
Застосування механізованих засобів дозволяє значно скоротити час встановлення фундаменту, в першу чергу необхідно відзначити місця майбутнього розташування паль на Вашому об'єкті або дільниці.
Організувати буріння можна за допомогою спеціалізованої техніки, а можна вручну буром. Кожна свердловина повинна бути не менше 1.5 метра.
Існує інша технологія, згідно з якою свердловина біля поверхні повинна бути близько двадцяти сантиметрів, а на дні близько сорока. Глибина, на яку паля йде в грунт близько двох метрів.
Головна умова — глибина отвору повинна бути більше тієї, на яку промерзає грунт. Іноді свердловини роблять не глибокими, але підсилюють кутовими колодязями більшої глибини.
Якщо грунт поганий щільності, необхідно робити додаткову опалубку. Щоб посилити несучу здатність основи додатково проводять вертикальне армування — прути товщиною 12 мм через кожен метр скручують дротом. Такий фундамент, незалежно від грунту, здатний витримати великі навантаження
Монтаж буронабивного фундаменту
Технологію зведення буронабивного пальового підстави поетапно:
- на першому етапі ведеться робота по бурінню свердловин, вона може бути ручної або механізованої
- потім у свердловину поміщають азбестоцементну трубу. Її зовнішня сторона покривається гідроізоляційним шаром. Бажано якщо він буде на основі бітумної мастики, втім, підійде і армований скотч;
- наступний етап передбачає заповнення свердловини бетонною сумішшю приблизно на одну третю. Потім необхідно підняти трубу, щоб бетон трохи розширився біля основи. Розмір розширення залежить від розрахунків зазначених у проекті;
- після в трубу вертикально встановлюється арматурний каркас. Сам він не несе на собі навантаження, однак, запобігає палю від руйнування і перешкоджає її переломленню;
- вже після того, як установка арматури закінчена, заливається бетон. У трубу розчин повинен надходити поступово, рівними порціями, після чого його необхідно кожен раз ущільнювати. Обов'язково, щоб робота по заливці однієї труби проводилася в один підхід, перерв робити не можна;
- заключним кроком в цьому процесі є установка на верху палі сталевого дроту або анкерного болта. Вони будуть необхідні для обв'язки паль.
На закінчення необхідно відзначити, що технологія зведення буронабивного пальового фундаменту, при належному виконанні дозволила якісно виробляти забудови без небезпеки пошкодження сусідніх будівель. Це якість стало незамінним при будівництві в містах, коли зайва вібрація і джерело додаткового шуму можуть стати не тільки причиною невдоволення жителів, але і небезпечним фактором, який може вплинути на якість підстав сусідніх будівель.
послуги з монтажу гвинтових паль в Києві, установка гвинтових паль Київ, закручування гвинтової палі Київська область, вкручування палі Україна
Київ ― Київська область ― Україна
готівковий і безготівковий розрахунок
(044)233-22-90 096-364-79-66 063-340-48-30
- Сапропель можна використовувати і без компостування, складаючи суміші з гноєм, торфом, фосфорними і калійними добривами - Продаж і доставка чорнозему з сапропелем від 5 тонн і більше !