7 отзывов
+380442332290
+380442327031
+380963647966
УкраинаКиевКиїв, вул. Княжий Затон - 9а, офіс 369
АРЕНДА - УСЛУГИ СТРОИТЕЛЬНОЙ СПЕЦТЕХНИКИ КИЕВ - УКРАИНА
Корзина

ЗЕМЛЯНЫЕ РАБОТЫ

Наличные и безналичные расчеты
(044)233-22-90, 232-70-31
063-340-48-30, 096-364-79-66

Земляные работы экскаватором - Землеройные услуги

Послуги з виконання земляних робіт​ в Києві і Київській області​

Оренда спецтехніки для землерийних робіт

Земляні роботи виконують при спорудженні будівель і споруд. У зв'язку з великою трудомісткістю земляних робіт вони повинні виконуватися за допомогою машин і механізмів. Тільки при малих об'ємах земляних робіт і за наявності особливих умов будівництва, коли неможливо застосовувати механізми, допускається ручна розробка грунту.  

Якщо земляні роботи ведуть поблизу діючих підземних комунікацій (кабелів, паропроводу, водопроводу та ін.), то грунт розробляють тільки після вжиття необхідних заходів повного збереження цих комунікацій :

  • отшурфовки їх вручну, тимчасового кріплення або підвіски, встановлення меж наближення, що допускається, до них механізмів, відповідного інструктажу робітників, установки попереджувальних знаків та ін.

Для виробництва земляної роботи необхідно отримав письмовий дозвіл від організація, відповідальний за експлуатація підземний комунікація

До складу земляних робіт входить розробка виїмок або зведення насипів з метою створення земляних споруд, які підрозділяються на постійні і тимчасові.

До постійних земляних споруд відносяться:

  • виїмки для каналів, доріг, сховищ (силосні траншеї, гноєсховища та ін.), насипу для доріг, гребель, ущільнюй, загат, а також виїмки і насипи, що виконуються при плануванні майданчиків на території будівництва

До тимчасових земляних споруд відносяться виїмки для зведення фундаментів будівель і споруд, траншей для інженерних мереж ― водопроводу, каналізації, телефонізації, теплофікації, газових мереж і споруд.

Виїмки шириною більше 3 м називають ― котлованами; вузькі виїмки, що відриваються для стрічкових фундаментів, а також інженерних мереж, ― траншеями або ровами, спеціальні виїмки, що відриваються для здобичі грунту, ― резервами, а спеціальний насип, що служить для відсипання зайвого грунту, ― кавальерами

До постійних земляних споруд пред'являється ряд вимог, загальними з яких є:

  • міцність основи, стійкість укосів, опірність атмосферним діям (дощу, снігу, морозам і розмиваючій дії вод). Насипи гребель і гребель не повинні допускати фільтрації води через своє тіло і основу. Тимчасові виїмки і насипи повинні мати стійкі укоси в період кладки фундаментів, укладання труб і т. д.  
1 2
ГалереяСписок
1 2