7 отзывов
+380442332290
+380442327031
+380963647966
УкраинаКиевКиїв, вул. Княжий Затон - 9а, офіс 369
АРЕНДА - УСЛУГИ СТРОИТЕЛЬНОЙ СПЕЦТЕХНИКИ КИЕВ - УКРАИНА
Корзина

Аренда строительной спецтехники - Услуги строительной спецтехники

Ми завжди раді допомогти Вам в рішенні проблем з послугами спецтехніки !

"ТОВ. АТП-УкрКиївТранс" спеціалізується на роботі із спецтехнікою і надає цілий спектр послуг, пов'язаний з її використанням. У своїй роботі ми завжди враховуємо Ваші потреби, тому наша політика відрізняється граничною гнучкістю у відношенні до клієнта, а головною цінністю стає зручність використання наших послуг.

У нас можливо замовити послуги з оренди -

Планування територій, благоустрій території вивезення і утилізація грунту
Розробка котлованів і траншей

Київ, Київська область - Україна

 

ГалереяСписок

ЗЕМЛЯНІ РОБОТИ КИЇВ

Земляні роботи в Києві і Київській області - розробка котлованів, - розробка траншей, - виїмка і розробка траншей, - планування поверхні майданчиків, - ущільнення грунту.

Якщо Вам потрібно проведення земляних робіт, то Вам необхідно зв'язатися з нами по телефону, або відправити заявку з нашого сайту по Оренді будівельної і Дорожньої техніки. Відмітимо, що земельні роботи проводяться з використанням сучасної техніки і з дотриманням усіх будівельних норм. Усі земельні роботи виконуються як в літній, так і в зимовий час. Є ліцензія на проведення земельних робіт.

ОРЕНДА СПЕЦТЕХНІКИ КИЇВ - УКРАЇНА

Якщо ви вирішили орендувати экскаватор-погрузчик або скористатися послугами спецтехніки, то Ви знайшли те, що шукали - сайт по оренді спецтехніки. УкрКиївТранс - Оренда спецтехніки в Києві: оренда ямобура послуги ямобура послуги спецтехніки Послуги екскаватора Аренда самоскида Аренда бульдозера Послуги автокрана Аренда автокрана Київ Послуги маніпулятора крану Аренда автовишки Аренда трала Послуги трала Кран вежа Оренда вилкового навантажувача Каток дорожній Послуги віброкатка Аренда фронтальний навантажувач буровий установка ямобур земляний робота свайний робота послуга трактор снегоуборщика. Оренда спецтехніки Аренда екскаватора УкрКиївТранс надає послуги з доставки щебеня, грунту, відсівання по г.Киеве і Київській області. Виконуємо замовлення по виготовленню металоконструкцій і механічній обробці.

Оренда і послуги спецтехніки в Києві і Київській області області

Аренда строительной спецтехники - Услуги строительной спецтехники