5 отзывов
+380
44
233-22-90
+380
44
232-70-31
+380
96
364-79-66
УкраинаКиевКиїв, вул. Княжий Затон - 9а, офіс 36902095
АРЕНДА - УСЛУГИ СТРОИТЕЛЬНОЙ СПЕЦТЕХНИКИ КИЕВ - УКРАИНА
Корзина
Продаж чорнозема з доставкою в Київській області, фото 1
Продаж чорнозема з доставкою в Київській області, фото 2Продаж чорнозема з доставкою в Київській області, фото 3Продаж чорнозема з доставкою в Київській області, фото 4Продаж чорнозема з доставкою в Київській області, фото 5

Продаж чорнозема з доставкою в Київській області

 • В наличии
 • Оптом и в розницу

от 1 900 грн./услуга

Показать оптовые цены
Продаж чорнозема з доставкою в Київській області
Продаж чорнозема з доставкою в Київській областіВ наличии
от 1 900 грн./услуга
+38044233-22-90
 • +38044232-70-31
 • +38096364-79-66
 • +38063340-48-30
+38044233-22-90
 • +38044232-70-31
 • +38096364-79-66
 • +38063340-48-30
 • График работы
 • Адрес и контакты

Готівкові і безготівкові розрахунки
(044) 233-22-90, 096-364-79-66

Продаж чорнозема з доставкою самоскидом

Продаж різних видів грунту, у тому числі і чорнозему, з доставкою у будь-яке місце в Києві або в Київській області зручне замовникові. Ми готові запропонувати Вам великий асортимент грунтів, за розумною гідною ціною, з наданням персональних знижок і умов доставки чорнозему. Уся продукція підтверджена сертифікатами якості і відповідає прийнятим нормам, тому купити чорнозем у нас це означає бути упевненим в якості  

 • Доставка чорнозему здійснюється по Києву і області автотранспортом самоскидами г/п 5т, 10т, 15т, 20т, 25т, 30 тонн

Як відомо чорнозем дуже родючий і якісний шар грунту, його використання частенько робить якщо не основне, то вже величезний вплив на врожайність ― це точно. Рівних чорнозему по родючості і корисним властивостям, мабуть, немає, тому замінити його іншим хоч трохи схожим за якістю грунтом дуже проблематично. Саме за рахунок своїх природних властивостей чорнозем має особливий і незмінний попит у споживача.

Будучи незамінним рослинним грунтом при відході практично за будь-яким видом рослин і культур, чорнозем активно використовується як в сільському господарстві, так і в міських парках і садово-городніх товариствах (господарствах). І це зрозуміло з кожним роком виснаження земельного ресурсу помітне все сильніше, додайте сюди ще безперервна дія агресивного довкілля, природне вивітрювання і витоптування грунту, то картина виходить маловтішна. 

Саме тому сьогодні проводиться ряд посилених заходів з боку держави, спрямованих на оздоровлення і поліпшення водно-повітряного балансу і родючості землі. Та і для нас з вами, звичайних власників дачних ділянок, чорнозем ― це джерело і запорука хорошого, здорового урожаю і якості землі.

 • Купити чорнозем з доставкою

Сьогодні чорнозем купити не складе особливих труднощів, він пропонується багатьма компаніями (фірмами) тих, що спеціалізуються на продажі грунту. Але перш ніж купити чорнозем нелишним буде уточнити у продавця деякі основні моменти, які дозволять вам зорієнтуватися і визначитися з вибором.

 • Область утворення чорнозему в Київській області

Приймаючи рішення про купівлю і доставку чорнозему, ви повинні знати, де він утворився, іншими словами, з якої області він поставляється. Подібні знання потрібні вам для того, щоб визначити склад грунту. Залежно від того, в якому родовищі здобутий чорнозем, відрізнятиметься його якісний склад, що погодитеся важливо. Купити чорнозем, ціна якого вам придивилася і зовсім не поцікавитися його походженням вверх легковажності. Адже від того, де купити чорнозем, а, головне, у кого надалі залежатиме і визначатиметься здоров'я вашої землі (грунти) і її родючий фон. Враховуйте це, коли вирішите купити чорнозем, з доставкою або без це вже інше питання.

По своїй якості чорнозем розрізняється змістом: гумусу, мікроорганізмів, корисних речовин і структурою. Ось чому необхідно як мінімум знати родовище чорнозему. Знаючи місце освіти, ви, принаймні, зможете дізнатися, який вид грунту для неї типовий. Благо сьогодні це не складає труднощів. І друге, запам'ятаєте, насичений чорний колір чорнозему, ще не запорука його якості і приналежності! Тому коли купуватимете чорнозем, ціна і умови, продажі якої вам підійшли, подивіться, при нагоді помацайте і переконайтеся особисто в якості пропонованого родючого грунту

 • Ціна чорнозему

Ціна чорнозему в основному залежить від його родовища (зростання), від місця розташування вашого об'єкту (ділянки), від умов прийому і доставки чорнозему. Окрім цього у різних продавців (постачальників) чорнозем і ціна на нього може складатися виходячи з об'єктивних і суб'єктивних причин, системи знижок і мн. ін. Тому слід враховувати і цей чинник, коли вирішите купити чорнозем.

Характеристики
Основные
Производитель  Украина ТД
Страна производительУкраина
Вид грунта  Плодородный
Форма поставки материалаНавалом
УпаковкаБез упаковки
Информация для заказа
 • Цена: от 1 900 грн./услуга