7 отзывов
+380442332290
+380442327031
+380963647966
УкраинаКиевКиїв, вул. Княжий Затон - 9а, офіс 369
АРЕНДА - УСЛУГИ СТРОИТЕЛЬНОЙ СПЕЦТЕХНИКИ КИЕВ - УКРАИНА
Корзина

Автогидроподъемники - Види автогідропідйомників

Автогидроподъемники - Види автогідропідйомників

Автогідропідйомники - Вантажні транспортні засоби, призначені для роботи з об'єктами, розташованими навысоких ділянках. Застосовуються для підйому, транспортування на різну висоту людей, будівельних матеріалів

Автогидроподъемники ― Автогідропідйомникі

    

Услуги автовышекавтогидроподъемников в основном применяются для подъёма различных грузов, поднятие на разную высоту людей с инструментов от 0 до 50 метров, подъем строительных материалов, ремонт электрических сетей, проведение спасательных мероприятий, строительный-монтажных, и прочие высотные работы.
Автогидроподъемниками это ― автомобили прерывного спец-назначения, в конструкцию которого включено смонтированное на автомобильном-шасси подъёмное устройство (вышка).

Элементами конструкции автогидроподъёмника являются:

  • шасси,стрела (телескопическая, коленчатая или комбинированная) с люлькой и опорная рама, рабочая платформа, поворотная рама, гидравлическое оборудование, электрооборудование и приборы безопасности

​Все автогидроподъемники как и другие грузоподъёмные механизмы имеют ограничение по грузоподъёмным характеристикам, грузоподъёмность рабочей корзины ― люльки автовышки. Высота подъемника может быть разной в основном у нас распространены автогидроподъемники с высотой подъёма 17, 18, 22, 24, 25, 28, 30, 32, 34, 38, 40, и 50 метров, боковой вылет, установок данных автовышек составляет от 6 до 24 метров. (услуги всех этих авто-гидро-подъёмников Вы можете заказать у нас в "АТП ― УКРКИЇВ​ТРАС")

    

Также нужно учесть при заказе автогидроподъемника массу рабочих и инструмента подымаемого на высоту,  чем дальше и выше расположен объект на котором нужно проводить высотные работы ― тем меньше грузоподъемность рабочей корзины ― (люки вышки). Ещё у некоторых автогидроподъемником есть возможноть проведения работ ниже уровня поверхности на котором установлен автогидроподъемник ― ниже уровня земли до минус ― 6 метров (под собой).   

Види автогідропідйомників

Автовишка висувна або автопідйомник телескопічний, висота підйому яких складає від 17 до 34 метрів. 
Використовують висувні автогідропідйомники при необхідності переміщення у вертикальній і горизонтальній площині (по переміщення по повітрю). 
У деяких моделях телескопічних автогідропідйомників робочий кошик ― люлька виготовлена з урахуванням электро-изоляции для роботи на лініях ЛЕП (лінії електропередач, монтаж стовпів), в яких напруга складає до 1000 В.
Обладнані розсувною стрілою, що складається з двох, трьох секцій, поміщених один в одному, і оснащені відповідними повзунами. Одним з характерних мінусів цих гідропідйомників є нездатність люльки рухатися вгоризонтальной площині, якщо її висота, перевищує висоту шасі гідропідйомника.

Телескопічні, колінні та комбіновані автовишки застосовуються у великій кількості висотних робіт, в таких як ― міські комунальному і лісопарковому господарстві, на об'єктах електроенергетики та ін.

  • Автогідропідйомники колінні або автовишки ліктьові бувають двох і триколінчастими являються на і простішими і легшими в експлуатації. Стріла колінчастого гідропідйомника оснащена двома трьома секціями, що комбінують між собою осьовими шарнірами. Врезультате дії гідроциліндрів відбувається рух колін (розкладання, складання) один відносно одного і відносно опорно-поворотного основи.

Люлька розташовується в горизонтальному положенні. Недоліком представленого виду автогідропідйомників є нездатність працювати нанебольших висотах, що пов'язано з точкою з'єднання першого і другого коліна.Такий тип АГП використовують переважно на будівельних майданчиках.

  • Автовишки комбіновані або автогідропідйомники з комбінованої конструкції стріли (колінчасті телескопічні) ― оснащені невеликим геометричним розміром доладних секцій.

Висувна телескопічна секція погоризонтали виконує лінійні рухи люльки під двома кутами: позитивним, негативним.

  • Автовишки телескопічні або автогідропідйомники з важільно-телескопічною конструкцією стріли, в основному це підйомники з малими габаритами які добре пристосовані для роботи в стесненых умовах.

Телескопічні автовишки можуть бути розраховані на усі вектори навантаження.

Автогідропідйомники вертикального підйому або автовишки вертикальні можуть бути в невеликою висотою підйому, але мають високу вантажопідйомність до 500 кг

На таких автовишках розташовують системи антенних фідерів для здійснення радіо зв'язку, телі-радіотрансляції.

Оренда автогідропідйомників з різною конструкцією стріли ― комбіновані, телескопічні і колінні. 
Замовити автогідропідйомник можна з висотою підйому 17м, 18м, 22м, 24м, 25м, 28м, 30м, 32м, 34м, 38м, 40м, 50 метрів, для проведення різних висотних робіт на території Києва, Київської області, а також інших населених пунктах і містах незалежної України 

    

Готівкові і безготівкові розрахунки
(044)233-22-90, 232-70-31, 063-340-48-30, 096-364-79-66

"АТП - УКРКИЕВТРАНС" - УСЛУГИ АВТОГИДРОПОДЪЁМНИКОВ В КИЕВЕ

Другие статьи