7 отзывов
+380442332290
+380442327031
+380963647966
УкраинаКиевКиїв, вул. Княжий Затон - 9а, офіс 369
АРЕНДА - УСЛУГИ СТРОИТЕЛЬНОЙ СПЕЦТЕХНИКИ КИЕВ - УКРАИНА
Корзина

Аренда Грейдера Д3-98

Аренда Грейдера Д3-98

Послуги дорожньої спецтехніки в Києві та Київській області

Моб: 063-340-48-30, 096-364-79-66
(044) 233-22-90, 232-70-31
Готівкові безготівкові розрахунки

Оренда грейдера ДЗ-98 дозволяє виконати різнi роботи наприклад здійснювати профілювання і планування поверхні земляного полотна доріг, зведення насипів, розрівнювання і переміщення грунту, гравію або щебеню по полотну при будівництві та ремонті доріг, а також для влаштування кюветів, бічних канав і виїмок, укосів. Грейдер можливо використовувать при прибираннi снігу, очищенні доріг від снігу та льоду.

Шарнірно сполучена рама, поворотний грейдерний відвал дозволяють виробляти широкий захоплення дорожнього полотна, ефективно використовуючи бульдозерний і грейдерний відвали.

Автогрейдер Д3-98 використовуються для виконання землерийно-профілювальних робіт в дорожньому будівництві на грунтах 1,2,3,4 категорій.

Автогрейдери доцільно застосовувати при виконанні енергоємних земляних робіт великого об'єму або робіт у важких дорожніх умовах, наприклад:

  • 1. будівництво і капітальний ремонт грунтових і гравійних доріг
  • 2. пристрій в грунтовому полотні корита під основу дороги
  • 3. переміщення грунту в насип
  • 4. розрівнювання насипного ґрунту та планування поверхні
  • 5. переміщення, інертних матеріалів з стабілізуючими добавками при змішуванні їх на дорозі;6. киркування (розпушення ґрунту і зношених полотен доріг);
  • 7. планування поверхні великих територій;
  • 8. очищення доріг і територій від снігових заметів.

Автогрейдер ДЗ 98 вигідно відрізняється від інших моделей наявністю переднього ведучого моста. Це дає можливість максимально використовувати його зчіпну масу. Висока тяга на відвалі та курсова стійкість при різанні також обумовлюються таким пристроєм машини. Крім того дана модель має відмінну маневреність і здатністю зміни відвального кута, як у вертикальній площині, так і в горизонтальній. Так само існує можливість винесення відвалу в сторону. Технічні характеристики ДЗ-98 знаходяться на високому, завдяки своїм високим продуктивним показниками грейдер дз 98 успішно конкурує із зарубіжними аналогами. Але ціна на вітчизняний автогрейдер значно нижче своїх закордонних конкурентів. До того ж виробник дз 98 дає гарантію на свою спецтехніку Залежно від погодних умов і клімату автогрейдер поставляється в двох комплектаціях:Стандартна версія, проводиться для використання у середніх широтах, температурі від -45 до +40Тропічна версія, проводиться для використання в районній з підвищеною вологістю (тропічний клімат) і сухий середовищем.Наприкінці хочеться сказати, що автогрейдер ДЗ-98 - приклад універсальної спецтехніки, яка відмінно працює і успішно застосовується в будь-яких кліматичних умовах, від спекотних пустель до крайньої півночі, для виконання різних видів робіт. Будівництво вашого об'єкта, при наявності такого грейдера, буде виконуватися не тільки швидше, але і набагато більш якісно.

Габарити автогрейдера ДЗ 98

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

АТП УКРКИЕВТРАНС

Другие статьи